AlphaSSL
Open BSD
Open BSD 7
Open BSD

Komunikat Zarządu Klubu SP5PBE. Nowy członek Klubu SP5PBE Jacek SQ5BPF.

W uznaniu zasług ZarWDC Zarzad logoząd Klubu Warsaw Dx Club SP5PBE w dniu 4.05.2015 r. podjął uchwałę o przyjęciu Kolegi Jacka Lipkowskiego SQ5BPF w poczet członków Klubu. Gratulacje!

W posiedzeniu udział wzięli: SP5ES, SP5DED, SP5ELA, SP5DXM, SP5ELW. Udziału nie brał: SP5XFZ.

Jacek SQ5BPF brał udział w przeniesieniu portalu klubowego ze starego serwera działającego na płaszczyźnie CMS Joomla w wersji 1.0.15 na nowy serwer z CMS Joomla w wersji 3.

Była to operacja w dużym stopniu zautomatyzowana i przeprowadzona na osobnej instalacji "nie-produkcyjnej". Oczywiście tego typu operacja nigdy nie jest w 100% idealna. Zawsze są wymagane pewne "manualne" poprawki administracyjne, zwłaszcza, że postępu nie da się zatrzymać i w każdej nowszej instalacji CMS są nowsze technologicznie rozwiązania (rozszerzenia, moduły, dodatki, itp.), które nie są całkowicie (o ile w ogóle są) kompatybilne z wcześniejszymi rozwiązaniami. Przywrócono do życia większość artykułów, które były na poprzednim serwerze/instalacji CMS Joomla 1.0.15.

Info: SP5ELA