Warsaw DX Club SP5PBE©1994-2019. Established June 1967.
Polityka prywatności SP5PBE

Strony sp5pbe.rf.pl (wcvześniej - sp5pbe.waw.pl) wykorzystują pliki cookie służące do ulepszenia funkcjonalności oraz ułatwienia korzystania z serwisu. Korzystanie z niniejszej witryny internetowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody użytkownika na stosowanie plików cookie.


Informacja o plikach cookie na stronie sp5pbe.rf.pl
Plik cookie to niewielki plik tekstowy przesyłany przez serwer strony sieci Web (dalej WWW) i zapisywany w pamięci urządzenia użytkownika. Plik ten powiadamia serwer strony WWW, że dany użytkownik po raz kolejny odwiedza stronę internetową.

Zastosowanie plików cookie:
umożliwiają i usprawniają działanie strony WWW, upraszczają korzystanie ze strony WWW, umożliwiają monitorowanie, analizowanie oraz ulepszanie działania i efektywności strony WWW.

Pliki cookie, których używamy, nie wyrządzają żadnych szkód i nie powodują zmian w urządzeniu użytkownika końcowego oraz w oprogramowaniu zainstalowanym w tym urządzeniu. Pliki cookie nie zawierają danych identyfikacyjnych tj. nazwisk, adresów czy informacji o płatnościach.

Zasady SP5PBE Warsaw DX Club dotyczące plików cookie.
Aby użytkownik mógł w pełni wykorzystać zawartość i spersonalizowane funkcje strony sp5pbe.rf.pl, jego urządzenie, którym może być: komputer, tablet lub telefon komórkowy (smartfon) musi akceptować pliki cookie (często jest to ustawienie domyślne), ponieważ niektóre spersonalizowane funkcje strony możemy udostępniać tylko przy wykorzystaniu tych plików (np. logowanie do części publicznej i niepublicznej portalu).

Użytkownik może ograniczyć możliwość używania plików cookie ze strony sp5pbe.rf.pl, zablokować je lub je usunąć. Ograniczenia, zablokowania lub usunięcia plików cookie użytkownik może dokonać za pomocą ustawień oprogramowania zainstalowanego w urządzeniu, zazwyczaj będzie to przeglądarka internetowa. W zależności od używanej przeglądarki (Opera, Firefox, Edge, Internet Explorer, Google Chrome, SeaMonkey, Bing i Safari, etc.) należy zapoznać się z menu pomocy (lub instrukcją obsługi telefonu komórkowego) i odpowiednio zmienić ustawienia plików cookie lub je usunąć.

Umieszczane pliki cookie są naszymi własnymi plikami portalu sp5pbe.rf.pl.

SP5PBE Warsaw DX Club

Zarząd Klubu