AlphaSSL
Open BSD
Open BSD 7
Open BSD

SP5ANJ S.K.Adam Rolecki SP5ANJ S.K.

W dniu 22 grudnia 2014 roku po krótkiej chorobie zmarł w wieku 53 lat Adam Rolecki SP5ANJ. Członek PZK i Wirtualnego Oddziału Terenowego PZK, klubu SP5PBE i klubu SP5KVW. Znakomity operator telegrafista i wspaniały kompan. W przeszłości Adam był zawodowym muzykiem w Zespole Reprezentacyjnym WP, grał na skrzypcach. Miał wielkie poczucie sprawiedliwości społecznej i intensywnie działał w tym kierunku.

Cześć Jego pamięci!

Uroczystość pogrzebowa odbyła się w dniu 29.12.2014 o godzinie 12:00 (poniedziałek) w kościele św. Feliksa, Warszawa - Marysin Wawerski, ul. Kościuszkowców 85, następnie nastąpiło wyprowadzenie zwłok na pobliski cmentarz Warszawa - Marysin Wawerski, ul. Korkowa 152.

W imieniu Zarządu VOT PZK i Klubu SP5PBE
Zygmunt Szumski SP5ELA