AlphaSSL
Open BSD
Open BSD 7
Open BSD
SP5OXE S.K.
sp5oxe s.k.

 Smutna wiadomość. Leszek Siuda SP5OXE (66l.) zmarł nagle w dniu 22.09.2016 r. Wiadomość przekazał Henryk SP5DED (SN5C).
 Leszek SP5OXE był członkiem założycielem naszego OT PZK (OT73). Był krótkofalowcem wiele lat, od 1979 roku był członkiem klubu SP5PBE. 15 lat nadawał z Mazur, z miejscowości Pieczarki, na KF i na UKF. Mieszkał w Warszawie, w ostatnich latach życia przeprowadził się do Józefowa k/Błonia. Od roku 2005 był też fanem łączności cyfrowych. W roku 2016 nie odnowił licencji i nie uregulował składek członkowskich. Dlatego nie było Leszka na aktualnej liście członków naszego oddziału. Leszek przez wiele lat prowadził serwis RTV zlokalizowany na Jelonkach w Warszawie. Był wybitnym specjalistą od napraw i uzdatniania wszelkich nietypowych urządzeń elektronicznych. Wielu krótkofalowcom naprawiał sprzęt RTV. Był miłośnikiem wędkarstwa jeziorowego, jeżdżenia motorówką po jeziorze Dargiel, a także miłośnikiem i hodowcą jamników. Dwa ukochane jamniki przez wiele lat zabierał codziennie do swojego serwisu.

Pożegnanie Leszka odbyło się w dniu 30.09.2016 r. (piątek) o godzinie 14:15 w kościele pw. św. Jozafata na Powązkach w Warszawie, ul. Powązkowska 90.

Cześć Jego pamięci!
 
Zygmunt Szumski SP5ELA
Prezes, Wirtualny OT PZK