20 Nov, 2018

SP5PBE Members

SP5PBE domain 2018=©SP5PBE. Warsaw DX Club 1967-2018

sp5oxe s.k.  SP5OXE S.K.

 Smutna wiadomość. Leszek Siuda SP5OXE (66l.) zmarł nagle w dniu 22.09.2016 r. Wiadomość przekazał Henryk SP5DED (SN5C).
 Leszek SP5OXE był członkiem założycielem naszego OT PZK (OT73). Był krótkofalowcem wiele lat, od 1979 roku był członkiem klubu SP5PBE. 15 lat nadawał z Mazur, z miejscowości Pieczarki, na KF i na UKF. Mieszkał w Warszawie, w ostatnich latach życia przeprowadził się do Józefowa k/Błonia. Od roku 2005 był też fanem łączności cyfrowych. W roku 2016 nie odnowił licencji i nie uregulował składek członkowskich. Dlatego nie było Leszka na aktualnej liście członków naszego oddziału. Leszek przez wiele lat prowadził serwis RTV zlokalizowany na Jelonkach w Warszawie. Był wybitnym specjalista od napraw i uzdatniania wszelkich nietypowych urządzeń elektronicznych. Wielu krótkofalowcom naprawiał sprzęt RTV. Był miłośnikiem wędkarstwa jeziorowego, jeżdżenia motorówką po jeziorze Dargiel, a także miłośnikiem i hodowcą jamników. Dwa ukochane jamniki przez wiele lat zabierał codziennie do swojego serwisu.

Pożegnanie Leszka odbędzie się w dniu 30.09.2016 r. (piątek) o godzinie 14:15 w kościele pw. św. Jozafata na Powązkach w Warszawie, ul. Powązkowska 90.

Cześć Jego pamięci!
 
Zygmunt Szumski SP5ELA
Prezes VOT PZK

Breadcrumbs

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Strona/strony Klubu SP5PBE/Warsaw Dx Club (sp5pbe.rf.pl) wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!