Warsaw DX Club SP5PBE©1994-2019. Established June 1967.

SP DX Contest 2012sp dx contest logo

Zapraszamy do udziału w SP DX Contest 2012. Tegoroczne zawody odbędą się w weekend 7 - 8 kwietnia (15:00 - 15:00 UTC). W tym roku ponownie termin zawodów nakłada się z okresem Świąt Wielkanocnych. Mamy jednak nadzieję, że świąteczna atmosfera spowoduje, że w zawodach będzie nas więcej. Być może wiele osób nie znajdzie czasu na start w pełnym wymiarze czasu, ale za to być może więcej osób w ogóle będzie miało szansę na udział w zawodach. Serdecznie zapraszamy: to są nasze zawody, a ich powodzenie i postrzeganie jest w dużej mierze zależne od aktywności polskich stacji.

Mamy nadzieję, że propagacja dopisze i w czasie zawodów będzie można spotkać zarówno naszych stałych przyjaciół, jak też i wiele nowych stacji z różnych części świata. Zapraszamy do udziału w SP DX Contest 2012!

Strona zawodów SP DX Contest: http://www.spdxcontest.info/pl/index.php

Za Zarząd SP DX Clubu

Manager ds mediów Zygmunt Szumski SP5ELA