23 Jun, 2018

SP5PBE Members

SP5PBE domain 2018=©SP5PBE. Warsaw DX Club 1967-2018

Z pola "walki". To oczywiście fragment logu z września 2015 r. Niestety jest coraz trudniej zrobić brakujący "slot". Wynik klubowy zarówno w klasyfikacji SPDXM (> 4500 punktów), jak i w klasyfikacji Top9 jest już wyśrubowany. Do poprawy są log-m"stany" na emisji RTTY. Ta emisja została nieco zaniedbana (obecny stan realizacji to 220 entities DXCC). Odrębnym zagadnieniem są tzw. pasma skraje: 1.8MHz i 50MHz.

Zobacz także: Log klubowy "on-line". Log ten obejmujący głównie tzw. "dobre" QSO jest dydaktycznym przykładem, co można z lokalizacji SP (SP5) zrobić na poszczególnych pasmach.

Nasz członek Jacek SQ5BPF jest w logu - JW/SQ5BPF, to ostatnie wrześniowe wydarzenie.

SP5PBE LOG ON-LINE

 

log

Breadcrumbs

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Strona/strony Klubu SP5PBE/Warsaw Dx Club (sp5pbe.rf.pl) wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!